Views Extender (4.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: contains
lv: satur
