Views Extender (4.0.0) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Field name
ms: Nama medan

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Does not contain
ms: Tidak mengandungi

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: contains
ms: mengandungi
