Views Extender (4.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Date format
sv: Datumformat

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Contains
sv: Innehåller

en: Does not contain
sv: Innehåller inte

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is less than or equal to
sv: Är mindre än eller lika med

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is greater than or equal to
sv: Är större än eller lika med

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: contains
sv: innehåller

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
sv: Förvandla tankestreck i URL till mellanslag i filtreringsvärden för namn på term

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
sv: Du måste lägga till några fält för att kunna använda det här filtret.

en: Field %field set in %filter is not set in display %display.
sv: Fält %field som är inställt i %filter är inte inställt i visning %display.
