Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Display
pt: Exibição

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
pt: Você pode usar código HTML neste campo. Os seguintes tokens são suportados:

en: Shows result summary, for example the items per page.
pt: Mostra o sumário do resultado, por exemplo os itens por página.

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end de @total

en: Extra Result summary
pt: Sumário do Resultado Extra

en: Session variable key
pt: Chave da variável de sessão

en: Cache Maximum Age.
pt: Idade máxima do cache
