Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (3.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Display
fr: Affichage

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
fr: Vous pouvez utiliser le code HTML pour ce champ. Les jetons suivants sont pris en charge :

en: Shows result summary, for example the items per page.
fr: Affiche le résumé des résultats, par exemple les éléments par page.

en: Displaying @start - @end of @total
fr: Affichage de @start à @end sur @total
