Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (3.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Display
tr: Gösterim

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
tr: Bu alan için HTML kodu kullanabilirsiniz. Desteklenen yer tutucular şunlardır:

en: Shows result summary, for example the items per page.
tr: Sonuç özetini, örneğin her sayfadaki başlık sayısını, gösterir.

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
