Views Extras (Session/Cookie/Token Support) (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Display
nl: Weergeven

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total
