Views field compare (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: in
et: hulgas

en: not in
et: pole hulgas

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
et: See filter ei toimi spetsiaalsete välja käitlejatega.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
et: Selle filtri kasutamiseks tuleb sul lisada mõned väljad.
