Views field compare (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: in
fi: sisällä

en: not in
fi: ei sisällä

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
fi: Suodatin ei toimi hyvin erikoislaatuisten kenttien kanssa.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
fi: Sinun on lisättävä kenttiä jotka kykenevät käyttämään tätä suodatinta.

en: Field %field set in %filter is not set in this display.
fi: Kenttä %field suodattimessa %filter on asetettu piilotettavaksi.
