Views field compare (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Is less than
fr: Est inférieur à

en: Is less than or equal to
fr: Est inférieur ou égal à

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Is greater than or equal to
fr: Est supérieur ou égal à

en: Is greater than
fr: Est supérieur à

en: Is not equal to
fr: N'est pas égal à

en: in
fr: dans

en: not in
fr: pas dans

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
fr: Ce filtre ne fonctionne pas pour les gestionnaires de champ très spéciaux.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
fr: Vous devez ajouter des champs pour pouvoir utiliser ce filtre.

en: Fields comparison
fr: Comparaison de champs

en: Field %field set in %filter is not set in this display.
fr: Le champ %field défini dans %filter n'est pas défini dans cet affichage.
