Views field compare (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Is less than
hi: से छोटा

en: Is less than or equal to
hi: से छोटा या समतुल्य

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Is greater than or equal to
hi: बड़ा या बराबर

en: Is greater than
hi: से बड़ा

en: Is not equal to
hi: समतुल्य नहीं

en: Fields comparison
hi: फील्ड्स तुलना
