Views field compare (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: not in
nl: niet in

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
nl: Dit filter werkt niet voor heel speciale veldverwerkers.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
nl: Voeg enkele velden toe om dit filter te kunnen gebruiken.

en: Fields comparison
nl: Veldvergelijking
