Views field compare (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: in
he: ב

en: not in
he: לא נמצא ב-
