Views field compare (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: not in
sk: nie je v
