Views field compare (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is less than or equal to
sv: Är mindre än eller lika med

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is greater than or equal to
sv: Är större än eller lika med

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: in
sv: i

en: not in
sv: inte i

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
sv: Detta filter fungerar inte för mycket speciella fälthanterare.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
sv: Du måste lägga till några fält för att kunna använda det här filtret.
