Views field compare (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Is less than
is: Er minna en

en: Is less than or equal to
is: Er minna en eða jafnt og

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is greater than or equal to
is: Er stærra en eða jafnt og

en: Is greater than
is: Er stærra en

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt
