Views field compare (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Is less than
tr: Küçüktür

en: Is less than or equal to
tr: Küçük ya da eşittir

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Is greater than or equal to
tr: Büyük ya da eşittir

en: Is greater than
tr: Büyüktür

en: Is not equal to
tr: Eşit değildir

en: in
tr: içinde

en: not in
tr: içinde değil

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
tr: Bu süzgeç çok özel alan işleyicileri için işlev görmez.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
tr: Bu süzgeci kullanabilmek için bazı alanlar eklemeniz gerekir.
