Views field compare (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: in
az: daxildir

en: not in
az: içində deyil
