Views field compare (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: in
ca: a

en: not in
ca: no està a

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
ca: Aquest filtre no funciona per a gestors de camps molt especials.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
ca: Heu d'afegir alguns camps per a poder emprar aquest filtre.
