Views field compare (1.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: in
da: i

en: not in
da: ikke i

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
da: Dette filter virker ikke med meget specielle field handlers.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
da: Du skal tilføje nogle felter for at kunne bruge dette filter.

en: Field %field set in %filter is not set in this display.
da: Feltet %field, som er angivet i %filter, er ikke en del af dette display.
