Views field compare (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Is less than
es: Es menor que

en: Is less than or equal to
es: Es menor o igual que

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is greater than or equal to
es: Es mayor o igual que

en: Is greater than
es: Es mayor que

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: in
es: en

en: not in
es: no en

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
es: Este filtro no funciona para handlers de campos muy especiales.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
es: Usted tiene que agregar algunos campos para poder usar este filtro.

en: Field %field set in %filter is not set in this display.
es: El campo %field elegido en %filter no se está seleccionado en este display.
