Views field compare (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: in
gl: en

en: not in
gl: non en
