Views field compare (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Is less than
oc: Es inferior a

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Is greater than
oc: Es superior a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: in
oc: dins

en: not in
oc: pas dans
