Views field compare (1.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: in
ro: în

en: not in
ro: nu este în

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
ro: Acest filtru nu funcționează pentru handler-urile de câmp foarte speciale.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
ro: Trebuie să adăugați câteva câmpuri pentru a fi capabil să folosiți acest filtru.

en: Field %field set in %filter is not set in this display.
ro: Câmpul %field stabilit în %filter nu este setat în acestă afișare.
