Views field compare (1.1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: in
cs: v

en: not in
cs: není v
