Views field compare (1.1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: in
lv: iekš

en: not in
lv: nav iekš
