Views field compare (1.1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Views
th: ดู

en: Is less than
th: น้อยกว่า

en: Is less than or equal to
th: น้อยกว่าหรือเท่ากับ

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is greater than or equal to
th: มากกว่าหรือเท่ากับ

en: Is greater than
th: มากกว่า

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: in
th: ใน

en: not in
th: ไม่ได้อยู่ใน
