Views field formatter (4.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: View
ca: Mostra

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: About
ca: Detalls

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: View: @view
ca: Vista: @view

en: Checked
ca: Comprovat
