Views field formatter (4.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Multiple
cy: Lluosog

en: View
cy: Gweld

en: Arguments
cy: Argiau
