Views field formatter (4.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Multiple
hr: Višestruki

en: View
hr: Pregled

en: Arguments
hr: Argumenti

en: About
hr: Opis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
