Views field formatter (4.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Multiple
id: Banyak

en: View
id: Lihat

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: About
id: Tentang

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Checked
id: Terpilih
