Views field formatter (4.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: View
jv: Tampilan

en: About
jv: Ngenani

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
