Views field formatter (4.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Multiple
nl: Meerdere

en: View
nl: Weergeven

en: Arguments
nl: Argumenten

en: About
nl: Over

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: More Information
nl: Meer informatie

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Not configured yet.
nl: Nog niet ingesteld.
