Views field formatter (4.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: View
ps: ليد

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: About
ps: په اړه
