Views field formatter (4.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: View
el: Προβολή

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: About
el: Περί

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
