Views field formatter (4.1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Multiple
fa: چندین

en: View
fa: مشاهده

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: About
fa: درباره

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Checked
fa: بررسی شده
