Views field formatter (4.1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Multiple
ja: 複数

en: View
ja: ビュー

en: Arguments
ja: 引数

en: About
ja: アバウト

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Checked
ja: チェック済
