Views field formatter (4.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Multiple
sv: Flerval

en: View
sv: Visa

en: Arguments
sv: Argument

en: About
sv: Om

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: View: @view
sv: Vy: @view

en: Checked
sv: Kontrollerad
