Views field formatter (4.1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
