Views field formatter (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: View
fi: Näytä

en: About
fi: Tietoja

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: View: @view
fi: Näkymä: @view
