Views field formatter (8.x-1.11) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: View
gl: Ver

en: About
gl: Información

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
