Views field formatter (8.x-1.12) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: View
be: Праглядзець

en: About
be: Аб

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Weight for @title
be: Вага для @title
