Views field formatter (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: View
bg: Прегледай

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
