Views field formatter (8.x-1.12) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: View
he: צפיה

en: Delta
he: דלתא

en: About
he: אודות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
