Views field formatter (8.x-1.12) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: View
km: មើល

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
