Views field formatter (8.x-1.12) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: View
sk: Zobraziť

en: About
sk: Informácie o

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: View: @view
sk: Zobrazenie: @view
