Views field formatter (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: View
sq: Shfaq

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
