Views field formatter (8.x-1.13) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Multiple
de: Mehrfach

en: View
de: Ansicht

en: Field value
de: Feldwert

en: About
de: Über

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: More Information
de: Weitere Informationen

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: View: @view
de: Ansicht: @view

en: Not configured yet.
de: Momentan nicht konfiguriert.
