Views field formatter (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: About
my: အကြောင်း
