Views field formatter (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Multiple
tr: Çoklu

en: View
tr: Görüntüle

en: Field value
tr: Alan değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
